Podsumowanie pracy

Online od
Region Zuid-Holland
Wynagrodzenie € 10,24
Godziny 38
Oglądane 130 Liczba wyświetleń

Nasze biuro w Polsce

Vuurin Praca w Holandii

ul. Rzeszowska 2

lok. 50

37-400 Nisko

 +48 5 31 07 23 94

 praca@vuurin.pl

 Mapa

Oferta

Pracownik upraw wewnętrznych i zewnętrznych

105WB 130 widoki Zevenhuizen 38 € 10,24 Pracownik zbiorów szklarni

Opis

Jako pracownik tej firmy jesteś zajęty całodniowym procesem pielęgnacji roślin ogrodowych.

Głównymi działaniami będą: zakładanie i sortowanie / pakowanie roślin oraz kontrola roślin pod kątem jakości.

Praca bywa bardzo wymagająca fizycznie. Szczególnie w sezonie od marca do czerwca w tej miłej rodzinnej firmie jest największy wzrost pracy.

Zapewniamy

  • Wypłatę w cotygodniowym systemie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Zakwaterowanie służbowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Transport do pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Stabilne warunki pracy
  • Dodatki zmianowe
  • Stawkę godzinową  € 10,24
  • 38 godzin w tygodniu
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość nadgodzin  płaconych dodatkiem 108,33% przez pierwsze 6 miesięcy , później 135% dodatku
  • Możliwość dodatkowych zmian płaconych dodatkiem  ( 135% / 150% / 200% )
  • Helpdesk firmy Vuurin Personeelsdiensten
  • Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: 22316

Wymagania

Obowiązki pracy wewnątrz i na zewnątrz :

  • Umieszczanie roślin na właściwym miejscu w szklarni bądź na polu
  • Selekcja i zbór  roślin
  • Umieszczanie naklejek i etykiet na roślinach
  • Sprawdzanie roślin pod kątem jakości
  • Przygotowanie do wysyłki

Opis pracy

  • Skrupulatność i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Energia do pracy
  • Stabilność
  • Dobra kondycja fizyczna

O kliencie

Firma rodzinna, która rozpoczęła swoja działalność już w 1968 roku. Dzisiaj jest niezawodnym producentem wysokiej jakości roślin ogrodowych.

Firma mająca jasne poglądy na temat jakości i realizacji zamówień.

Dzięki rożnym lokalizacjom upraw w Holandii i Portugalii potrafi zaspokoić wszystkie życzenia klientów.

Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie a niestandardowa dostawa jest z pewnością ich jedna z najmocniejszych stron.

Godziny 38
Miasto Zevenhuizen

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Dane osobowe
Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja