Podsumowanie pracy

Online od
Region Zuid-Holland
Wynagrodzenie 10,48 plus system bonusowy
Godziny 40
Oglądane 950 Liczba wyświetleń

Nasze biuro w Polsce

Vuurin Praca w Holandii

ul. Rzeszowska 2

lok. 50

37-400 Nisko

 +48 5 31 07 23 94

 praca@vuurin.pl

 Mapa

Oferta

Pracownik szklarni – zbiór pomidorów

135 WZ 950 widoki De Lier 40 10,48 plus system bonusowy Pracownik uprawy szklarni

Opis

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy zmotywowanych i energicznych pracowników do uprawy, pielęgnacji i zbiorów pomidorów.

Miejscem początkowych prac jest szklarnia , gdzie rozpoczyna się sadzenie, pielęgnacja i ogólna uprawa pomidorków.

Przy zbiorze pomidorów bardzo duża role odgrywają czynności pielęgnacyjne, takie jak obrywanie liści, okręcanie plant i regulacja gron przy użyciu wózków elektrycznych.

Zebrane warzywa są skrupulatnie sortowane, pakowane do transportu i przekazywane dystrybucji.

Pod koniec roku, w okolicach listopada i grudnia kończy się sezon prac szklarniowych i rozpoczyna się tzw. ‘’likwidacja szklarni’’, która polega na pozbyciu się starych roślin i gruntownym posprzątaniu obiektu w celu posadzenia nowych sadzonek.

Zapewniamy

Zapewniamy :

  • Wypłatę w cotygodniowym systemie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Zakwaterowanie służbowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zakwaterowanie w pobliżu pracy bądź transport do pracy
  • Praca całoroczna
  • Stabilne warunki pracy
  • Stawkę godzinową  € 10,48 /h brutto plus system bonusowy
  • 40 godzin w tygodniu
  • Możliwość nadgodzin płacona w dodatkowym procentazu 135% , 150 %
  • Helpdesk firmy Vuurin Personeelsdiensten
  • Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: 22316

Opis pracy

Obowiązki pracownika szklarni:

  • Sadzenie i pielęgnacja
  • Ciecie  liści
  • Obrywanie kwiatów
  • Opuszczanie i odwijanie sznurków
  • Regulacja trosa
  • Zrywanie pojedynczych pomidorków

Wymagania

Wymagania :

  • Motywacja do pracy
  • Punktualność
  • Skrupulatność
  • Samodyscyplina
  • Umiejętność pracy w zespole
  • brak leku wysokości
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pomidorach

O kliencie

Rodzina hodowców, którzy szczerze kochają zawód ogrodnika. Od 1927 r. uprawiali różne rośliny warzywne. W 1999 roku w związku z dynamicznym rozwojem firmy , zdecydowano o zwiększeniu skali .W tym samym roku zakupiono nowy kompleks ogrodniczy na Zijtwende w De Lier. W momencie zakupu na 35 hektarowej działce znajdowało się 16 hektarów szklarni wraz z budynkami towarzyszącymi. W 2000 roku dobudowano 8 hektarów szklarni oraz nowoczesną halę przemysłową. Działka została wybudowana w 2003 roku wraz z dodatkowymi prawie 6 hektarami szklarni. Ta rodzinna firma posiada obecnie cztery przylegające do siebie ogrody o łącznej powierzchni 30 hektarów pomidorów czereśniowych i winnych.

Firma jest bardzo nowoczesna. Pomidory koktajlowe i pomidory winoroślowe są uprawiane w sposób przyjazny dla środowiska i pakowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta. Cały proces jest nadzorowany przez odpowiednio wyszkolonych i zaangażowanych specjalistów. . Firma inwestuje w środki energooszczędne, takie jak energia geotermalna do ogrzewania szklarni  ponieważ jej celem jest zrównoważone zarzadzanie energią .

Godziny 40
Miasto De Lier

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Dane osobowe
Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja